Безкоштовна доставка на суму замовлення від 2000 грн

(068) 544 44 68     (095) 188 86 00

Чоловічі вишиванки купити недорого — що варто знати?

Чоловічі вишиванки купити недорого — що варто знати?

     Основні елементи українських народних сорочок вишиванок мають слов’янське  походження. Чоловічі вишиванки — одна із найдавніших елементів гардеробу. Як і колись,так і зараз чоловічі вишиванки виготовляються із льону. Роботи виготовлялися по манжетах, низу і коміру. Пазушний розріз в у чоловічих вишиванках вишивався по усій довжині та прикрашався від того чи вишиванка на кожен день чи святкова вишиванка. Гаптується вишивка на самому полотні, після того кроїться і зшивається чоловіча вишиванка. У чоловічих вишиванках різних куточків України прийоми вишивки були різними. Зазвичай орнаменти які використовувалися це геометричний та  рослинний. Кольори можуть бути різними, в залежності від регіону країни. Купити чоловічу вишиванку можна багато де, у магазинах із сувенірами, у тематичних магазинах, а також у нас інтернет-магазину «Манжет». Якщо у Вас є сумніви на рахунок вибору вишиванок, то звертайтеся до нас, та наші професіонали допоможуть  підібрати найкращу роботу, яка буде підходити Вам як і по ціні, так і по дизайну.
     Чоловіча вишиванка, старанно виготовлена гуцульськими майстрами у українському народному стилі – невід’ємний предмет одягу у гардеробі усіх справжніх українських чоловіків. Сьогодні чоловічі вишиванки стають все більш популярними серед мужчин різного віку.
     А все через те, що відродженню народних традицій, українських національних звичаїв,  одязі, вишиванкам виділяють все більше та більше уваги
     На сьогоднішній день українська чоловіча сорочка-вишиванка – невід’ємний предмет гардеробу це як і елегантний  костюм для сцени, а також невід’ємний предмет гардеробу. Сьогодні чоловічі вишиванки можна одягати як на різні заходи, такі як весілля, випускні вечори, так і на повсякденне життя.
     Сьогодні у  чоловічій вишиванці є усі стилі, на перший погляд які важко об’єднати: вона — це й вбрання для молоді, для свят та вечірок, вона – це й сорочка вишиванка під діловий костюм.
     Також  вишиванка є чудовим подарункам для ваших близьких, як для жінок, дітей, так і для чоловіків.
Якщо у вашому гардеробі немає чоловічої вишиванки, то ви зможете чоловічі вишиванки купити недорого у нашому інтернет-магазині «Манжет».

Останні новини

Сьогодні Жіночі вишиванки стають все більш популярними, дівчата приходять у вишиванках до школи, університету. Все частіше ми бачимо красунь одягнених у жіночі вишиванки на різних зустрічах.

Детальніше

Вишиванки недорого — це стаття про види вишиванок які будуть доступними для більшості українських сімей. Це сучасні вишиванки, вишиванки на літо, нейтральні вишиванки, елегантні та елітні.

Детальніше

Спочатку, давайте визначимо, що усі орнаменти можна умовно поділити на геометричні (більше старші) та рослинні. В різних куточках нашої країни використовували орнаменти різного виду для різних вишиванок.

Детальніше

© 2018 Магазин Манжет. Всі права захищені.