Безкоштовна доставка на суму замовлення від 2000 грн

(068) 544 44 68     (095) 188 86 00

Вишиванки купити — завжди вигідно і красиво!

   Вишиванки купити — завжди вигідно і красиво!

Давним давно люди любили прикрашати власне вбрання вишивкою. В Україні вишивка мала символічне значення. Існували також і повсякденні вишиванки, скромні, але красиві.

       Наречені шили вишиванки для своїх коханих. Навіть молодята могли вдягати вишиванки на своє весілля.
Ви зможете найти різні орнаменти, наприклад із рослинних елементів – квіти, листя, ягоди калини, горобини. Також використовують зображення птахів.

    На заході, більш популярними були геометричні орнаменти. Вони символізують: гори, долини, смереки, трембіти…

    Вишиванки купити – завжди вигідно!

        Вишиванки українських професіоналів відомі не тільки на території України, а й у багатьох країнах, наприклад: США, Данія, Німеччина, тощо. Сьогодні вишиванки знову є актуальними. Вишивки можуть вдягати як чоловіки, так і жінки, навіть на кожний день. Ми завжди будемо виглядати, вишукано та елегантно.
Звісно, що вишиванки тепер є трішки сучаснішими. Майстри Враховують всі смаки тих, хто хоче купити собі українські вишивки. Плаття для жінок виглядають елегантно, а тканини використовували натуральні та легкі, наприклад:льон, батист, трикотаж.

Всі завжди цінували вишиванки, коли людина приходила у вишитті сорочки куди небудь, її поважали. Також вишивали з бісеру, таке вбрання вважали святковим.

 Але навіть вишиванки Вишиванки купитиякі виготовляються за допомогою спеціальних машин, виглядають дужу елегантно,вишукано, особливо коли майстри під час створення дизайну стараються до сьомого поту.

Вишиванки купити бажаєте?

Зараз вишиванки купити дуже просто, ви зможете в магазинах із сувенірами, спеціальних магазинах з вишиванками, а також на нашому інтернет-магазині вишиванок «Манжет».

 Інтернет магазин українських вишиванок «Манжет» враховує всі побажання наших клієнтів, також Ви можете вишиванку купити під власний індивідуальний пошив та дизайн. Звертайтеся до наших менеджерів за телефонами на сайті.

Останні новини

Сьогодні Жіночі вишиванки стають все більш популярними, дівчата приходять у вишиванках до школи, університету. Все частіше ми бачимо красунь одягнених у жіночі вишиванки на різних зустрічах.

Детальніше

Вишиванки недорого — це стаття про види вишиванок які будуть доступними для більшості українських сімей. Це сучасні вишиванки, вишиванки на літо, нейтральні вишиванки, елегантні та елітні.

Детальніше

Спочатку, давайте визначимо, що усі орнаменти можна умовно поділити на геометричні (більше старші) та рослинні. В різних куточках нашої країни використовували орнаменти різного виду для різних вишиванок.

Детальніше

© 2018 Магазин Манжет. Всі права захищені.