Безкоштовна доставка на суму замовлення від 2000 грн

(068) 544 44 68     (095) 188 86 00

Які Вишиванки купити? Як обрати вишиванку?

Які Вишиванки купити? Як обрати вишиванку?

       Сьогодні купити вишиванку у інтернет-магазині вишиванок  дуже легко. Даний вид шопінгу є дуже зручним, оскільки невиходячи з дому ви можете не тільки ознайомитися з різнимим видами вишиванок, а й купити їх. Попре все це, також  ви взмозі купити українське плаття, вишиванки-блузи, різні аксесуари тощо.
Спочатку, давайте визначимо, що усі орнаменти можна умовно поділити на геометричні (більше старші) та рослинні. В різних куточках нашої країни використовували  орнаменти різного виду для різних вишиванок. Наприклад, на сході України переважали  рослинні орнаменти,  коли на заході  люди любили геометричний орнамент. У тому випадку коли ви жінка то ми б радили звернути Вам увагу на рослинний орнамент та купити саме його, а якщо чоловік то на геометричний.
Вишиванку купити

Для молодиків, ми б радили купити вишиванку з візерунками листя дуба, для дівчат — квіти. Різні плоди, ягоди підійдуть для старших жінок чи матерів.
Якщо ви купляєте вишиванку для старшої людини , старайтеся уникнути яскравих кольорів. Ще давно в Україні майстри, давали перевагу приглушеним тонам. Щоб дістати потрібний тон, українські майстри фарбували нитки у корі дуба, гречаної лушпинні, чи вишивали тільки чорними чи білими нитками.  Експерти дають рекомендаціії, щодо вибору вишитих сорочок для старших людей, вони рекомендують купити вишиванку у чорних нитках.
        Чорно-білі вишиванки ще давно користувалися популярністю у солідни людей . Знавці говорять, що чорно-білі орнаменти  є  найархаїчнішими. За старих часів, вони вироблялися особливою технікою — низинкою. (Полотно вишивалося із виворотного боку й вкінці виходить 2 схожих орнаменту — із лицьового боку та із виворітного). Ці орнаменти називають двоколірними. В них чорний та білий кольори зливаються у одну картину, та плавно перетікають один  другий.
    Існує мудрість: «З тих пір, коли на чоловічих сорочках почали вишивати квіти, — перевелися чоловіки на Україні». Та в цьому прислівї є частина  істини. Професіонали української вишиванки мають думку, що вишитими квіта не можна прикрашати чоловічі вишиванки, та не радять купляти саме такі вишиванки. Важається, що дитячі вишивки не можна оздоблювати дорослими символами.
     Якщо у Вас виникла ще якісь запитання з приводу вибору вишиванки, чи висумніваєтеся що купити саме собі, звертайтеся до нас та наші професіонали  з радістю допоможуть вам у цьому.
      Радимо Вам вишиванки купити, тому що на будь якій вечірці чи світьскій зустрічі вишиванки завжди будуть пасувати. Вишиванки завжди будуть залишатися у тренді

Останні новини

Сьогодні Жіночі вишиванки стають все більш популярними, дівчата приходять у вишиванках до школи, університету. Все частіше ми бачимо красунь одягнених у жіночі вишиванки на різних зустрічах.

Детальніше

Вишиванки недорого — це стаття про види вишиванок які будуть доступними для більшості українських сімей. Це сучасні вишиванки, вишиванки на літо, нейтральні вишиванки, елегантні та елітні.

Детальніше

Спочатку, давайте визначимо, що усі орнаменти можна умовно поділити на геометричні (більше старші) та рослинні. В різних куточках нашої країни використовували орнаменти різного виду для різних вишиванок.

Детальніше

© 2018 Магазин Манжет. Всі права захищені.