Безкоштовна доставка на суму замовлення від 2000 грн

(068) 544 44 68     (095) 188 86 00

Вишиванки недорого оберіть потрібне для себе

Вишиванки недорого

Види вишиванок

    Ви зможете знайти багато різних вишиванок з різними  візерунками недорого з різною кольоровою гамою. Під час шиття вишиванок використовують метеріали: льон,  шифон, поплін. Є різні призначення для вишиванок, відповідно виділяють такі види вишиванок:

Традиційна

    Це сорочки-вишиванки зроблені на сірому льоні чорно-червоними чи синіми нитками, зазвичай вони зроблені хрестиком. Такі сорочки-вишиванки підходять для тих людей, які є справжніми шанувальниками традиційної української вишивки, зазвичай недорогі. Вишиванки гарно пасують до літніх  штанів зроблених із льону, утворюють елегантний вигляд у найкращих народних традиціях.

Елегантні вишиванки

     Вишиванки цієї групи зроблені із чорного льону із дуже красивою та елегантною вишивкою найчастіше срібного чи золотого відтінку, чи червоного кольору, що є більш звичним для нашого ока. Ці сорочки-вишиванки належать до одягу на вечір і надають елегантного вигляду, і на кінець чорний колір надає людині більш стрункого вигляду. Вишиванка зроблена на чорному лоьні є дуже практичною, ви зможете використовувати її повсякденно, багато хто називає її сорочкою на кожен день. Зазвичай такі вишиванки ви зможете купити недорого

Сучасні вишиванки

     Найчастіше сорочка із синьою вишивкою, із модерним кроєм, часто молодь поєднує такі вишиванки із джинсами. також із різними комбінаціями відтінків чи візерунків які показують, що ви є сучасною людиною. Зараз багато молоді з радістю носить вишиванки показуючи свою повагу до української історії. На ринку сучасні вишиванки є недорогими.

Вишиванка на літо

     Зазвичай сорочка з коротким рукавом, є недорогою, зроблена ниточками світлого кольору, красиво буде доповнювати Ваш вигляд на літо із літними штанами. Але вишиванки на літо можуть бути і з довгим рукавом, при цьому вони мають бути зроблені із натурального льону, оскільки льон чудово сприймається у літній спеці, та в ньому не є дуже жарко.

Нейтральна вишиванки

     Сорочки які зроблені натуральними відтінками, зазвичай такі вироби мають підійти на будь-яку подію, і під який-небудь одяг.. Дуже добре підходить для ділових костюмів, а також підходить як одяг для зустрічей чи просто вбрання у робочий день. Такі вишиванки є дуже популярними тепер серед сучасних українців.

Елітна вишиванка

    Дана сорочка, виготовлена із багатьох  візерунків, вишиванка має насичений колір, зроблена на домотканому полотні. Вона також є відносно недорого  Відмінністю є важка по виконанню вишивка, зроблена дріб’язним хрестиком, дуже багата  мережок ручної роботи і тривала робота професіонала вкладена у її основу.

     У нас інтернет-магазині «Манжет» ви зможете купити вишиванку недорого на любий смак. Також наші працівники допоможуть Вам підібрати найкращу  вишиванку, яка буде підходити під будь-який ваш прикид.

Останні новини

Сьогодні Жіночі вишиванки стають все більш популярними, дівчата приходять у вишиванках до школи, університету. Все частіше ми бачимо красунь одягнених у жіночі вишиванки на різних зустрічах.

Детальніше

Вишиванки недорого — це стаття про види вишиванок які будуть доступними для більшості українських сімей. Це сучасні вишиванки, вишиванки на літо, нейтральні вишиванки, елегантні та елітні.

Детальніше

Спочатку, давайте визначимо, що усі орнаменти можна умовно поділити на геометричні (більше старші) та рослинні. В різних куточках нашої країни використовували орнаменти різного виду для різних вишиванок.

Детальніше

© 2018 Магазин Манжет. Всі права захищені.